Stare zdjęcia w nowym wydaniu.

W dzisiejszym świecie pełno nas i zarazem nie wiele. Zwolnijcie tempo i rozejrzyjcie się do okola. Życie jest zbyt krótkie żeby się zamartw...

W dzisiejszym świecie pełno nas i zarazem nie wiele. Zwolnijcie tempo i rozejrzyjcie się do okola. Życie jest zbyt krótkie żeby się zamartwiać, dlatego bądźcie szczęśliwi. Jesteśmy tymi kim chcemy być. Większość zależy od nas samych. Nawet te rzeczy, które zwalają nam się na głowę i zakłócają nasz spokój jesteśmy w stanie opanować. Najważniejsze jest nasze podejście i nastawienie. 
Więc don't give up!   

Stare zdjęcia w zupełnie nowym wydaniu . 
I hope u like it. 

You Might Also Like

9 komentarze

 1. Jakim aparatem robisz zdjęcia?? : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja robię Canon EOS 1100D, natomiast te zdjęcia były mi robione bodajże Nikonem D3000. ;)

   Usuń
 2. Przerabiasz zdjęcia w photoscape? ;) Wygląda ciekawie...

  M.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Jesteśmy tymi kim chcemy być. Większość zależy od nas samych. Nawet te rzeczy, które zwalają nam się na głowę i zakłócają nasz spokój jesteśmy w stanie opanować. Najważniejsze jest nasze podejście i nastawienie. " - co do tych słów, które napisałeś-zgadzam się jak najbardziej, a raczej chciałabym się zgadzać, bo mimo tego, że poświęcamy wszystko, co mamy, dajemy samych siebie w pełni, angażujemy się w coś całym sercem, to i tak nie wszystko zależy od nas samych, niestety. Jest wiele czynników, których nie jesteśmy w stanie przeskoczyć, choć przecież tak bardzo się staramy. Społeczeństwo wywiera na wszystkich, a w szczególności na nas-ludziach młodych-ogromną presję i wymaga czasem niemożliwego, wymaga bycia kimś, kim nie jesteśmy. Ciężko to ogarnąć i opanować, nie dać wejść sobie na głowę i żyć tak, zeby było nam dobrze, jednocześnie nie robiąc przy tym nikomu innemu krzywdy/"krzywdy".
  Podoba mi się Twoje pozytywne myślenie, lubię to bardzo również stosować w swoim życiu, ale chyba czasem ciężko odłączyć od siebie te negatywne bodźce, które napływają ze świata zewnętrznego, czyż nie?:) ale dziś mamy wtorek, jeszcze tylko jutro wyczerpujący dzień w szkole i przed nami długi weekend, od sobotniej nocy śpimy godzinę dłużej, a teraz tak po prostu możemy sobie siedzieć w ciepłym domku z kubkiem gorącej herbaty w ręku, więc może faktycznie życie nie jest aż takie złe:P
  +świetne zdjęcia:) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No oczywiście, że to jest trudne kiedy otoczenie wywiera na nas jakąś presję, aczkolwiek nie należy się przejmować tymi ludźmi. Ludzie, którzy wywierają na nas presję, stres czy jakiekolwiek negatywne emocję nie powinni nas obchodzić, czy tym bardziej przejmować - no chyba, że są to osoby, które robią to w ich opinii, aby nam pomóc, czy nas wychować ( np. rodzina, która wywiera na nas presję, ale tak naprawdę chcą dla nas dobrze), wtedy należy im to wybaczyć. :] Oczywiście, że też mam gorsze dni, jak każdy, ale najważniejsze to nie denerwować się o byle gówno, bo po co? :) a mi głownie chodziło o to, że nawet kiedy otoczenie wywiera na nas negatywne emocję, to wszystko od nas samych zależy jak to przyjmiemy - czy się tym przejmiemy, czy też nie. Pozdrawiam. ;)

   Usuń
 4. zgadza się, dlatego wszystko trzeba umiejętnie rozgraniczać :) wiedzieć czyją i jaką opinią się przejmować, a jaką totalnie zlać ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. wszystkie zdjęcia są zajebiste:P

  OdpowiedzUsuń