Kilka dni w przyszlosc

Zastanawialiście się kiedyś, jak to by było, gdybyśmy przenieśli się kilka dni w przyszłość? Znając datę jakiegoś wydarzenia, potrafilib...


Zastanawialiście się kiedyś, jak to by było, gdybyśmy przenieśli się kilka dni w przyszłość? Znając datę jakiegoś wydarzenia, potrafilibyśmy zobaczyć jak będzie ono wyglądało... co będziemy czuli.

Przeniosłem się wczoraj do nieodległej przyszłości...

Nie zawsze pożegnania oznaczają powroty. 
Jednak to pożegnanie właśnie takie było. Przepełnione przede wszystkim poczuciem nadziei. To ona pozwalała wydobyć ostatni uśmiech, kiedy łzy same cisnęły się na oczy. W głowie był chaos, a myśli biegały z jednego końca umysłu na drugi, wprawiając mnie w otępienie. To uczucie, przeze mnie nigdy nie do końca zrozumiałe, sprawiało, że zapętlał mnie smutek. Paraliżował i uniemożliwiał normalne funkcjonowanie. Ale wiedziałem, że aby było dobrze, w życiu muszą być właśnie takie chwile. Musiałem wykazać się w tym momencie siłą. Oboje musieliśmy... bowiem nie było by kolejnego dnia. 
Bez słońca, nie ma życia. Nie ma światła. Nie ma energii. 
I wszystko wydaję się być nicością. 
Więc ruszyłem naprzód, przed siebie. Schowałem smutek do najgłębszej kieszeni spodni i poszedłem do świata. Wiedziałem, że następnego dnia słońce znowu wyjdzie. 


...
Tymczasem, co w teraźniejszości? Dostałem dzisiaj kolejną paczkę, tym razem od firmy odzieżowej, także na Sllider`ze pewnie pod koniec tego tygodnia nowy post ;)


Szkoła, szkoła i szkoła. W sobotę studniówka, więc w szkole zamieszanie lekkie z tym związane. Próby poloneza, nagrywanie filmiku przedstudniówkowego itp...

Zabieram się teraz do lekcji, więc przyjemnego wieczoru!


You Might Also Like

2 komentarze

  1. Jak zwykle świetny wpis ;) Cokolwiek nie zrobisz uszczęśliwiasz freedomsów i innych czytelników.Dlatego dziękuję Ci ,że jesteś ;3 M†

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem pod wielkim wrażeniem progresu jaki osiągnąłeś w ostatnim czasie. Porównując twoje zdjęcia z przed pół roku i z teraz naprawdę widać wielką różnicę. Oczywiście gratuluję postępów ;) Czekam na sesję z jakąś ciekawą osóbką. Spróbuj popracować z kimś kogo nie znasz - może się okazać to ciekawym wyzwaniem :)

    OdpowiedzUsuń