Egzamin

Dziś wraz z Paulą i Miłoszem wybraliśmy się znowu do Poznania. Dzisiejszym celem głównym był mój egzamin na prawo jazdy, który zaczynał...


Dziś wraz z Paulą i Miłoszem wybraliśmy się znowu do Poznania. Dzisiejszym celem głównym był mój egzamin na prawo jazdy, który zaczynał się o 8-ej. Wszyscy musieliśmy wstać o 5tej, żeby zdążyć, ale udało się i nikt nie zaspał :) Mimo porannego nieogaru droga do Poznania szybko mi zleciała. Poczytałem jeszcze trochę rzeczy na egzamin.


A to znienawidzony przeze mnie ośrodek dzisiaj. Na szczęście nie musiałem w nim długo przebywać, bo po 15 minutach, mój egzamin się skończył na oblanej teorii...
Do powrotu do domu została nam kupa czasu, więc pojechaliśmy do City Center żeby trochę wychillować, bo byłem nieźle wkurzony. Jedno pytanie za szybko kliknąłem i przeleciało i w sumie zabrakło mi niewiele punktów, no ale trudno. Mam nadzieję, że za drugim podejściem mi się uda. Czekaliśmy aż otworzą Mc`donalda, bo wywiesili kartkę, że otwarte od 9:00, a my byliśmy o 8:45. 

9:05 nadal było zamknięte, więc poszliśmy do konkurencji.Teraz jestem u dziadków, zostaję u nich na noc. Zostały ostatnie dni ferii nad czym bardzo ubolewam. Jutro walentynki, więc wszystkim zakochańcom życzę miłości, nie tylko w ten dzień. Ja idę na imprezę z moja ekipą. 

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Generalnie teraz ciężko zdać te testy, ja podchodzę do nich w wakacje i generalnie liczę na jakiś cud i mam nadzieje, że zdam za pierwszym razem.
  Do trzech razy sztuka, no a za 13 razem prawko za darmo, haha :)
  Zdasz następnym razem, poza tym podobno Ci którzy zdają za pierwszym razem to słabi kierowcy (:

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że nie poddajesz się po pierwszym razie, tylko walczysz do upadłego :)
  Świetni przyjaciele, życzę miłej zabawy. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zycze powodzenia na nastepnym egzaminie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. sony ? :D ja również sony telefon mam ^_^

  OdpowiedzUsuń