Ostatnie dni ferii

Dziś mija mi ostatni dzień ferii. Wydaję mi się, że nabrałem trochę motywacji i jestem w stanie ruszyć dalej... do boju! Podejrzewam, że...


Dziś mija mi ostatni dzień ferii. Wydaję mi się, że nabrałem trochę motywacji i jestem w stanie ruszyć dalej... do boju! Podejrzewam, że przede mną najgorsze dwa miesiące pod względem nauki w życiu. W połowie kwietnia koniec roku szkolnego. Ostatniego w moim życiu w liceum. Później TYLKO matura ... Nie mogę uwierzyć jak szybko to minęło, ale czas leci nieubłaganie, nie oszczędza nas, a my musimy za nim podążyć i nie zgubić się nigdzie po drodze. Miałem zacząć robić pracę maturalną w te ferie, ale nie zdążyłem. Teraz będę musiał poświęcić na to kilka weekendów. Czas ucieka mi jak piasek z pomiędzy palców, ale trzeba wstać i biec, ciągle przed siebie.

Przyjechała do mnie na jeden dzień moja ciocia ze swoją małą córką, którą zajmowałem się już w lipcu zeszłego roku. Mała jest w połowie Angielką i wychowuje się w Londynie, więc nawija po angielsku. Ciocia poprosiła mnie, żebym został jej chrzestnym. 


Pytaliście jak spędziłem walentynki. Dostałem od Was listy i zrobiliście mi przeogromną niespodziankę, która wywołała u mnie na twarzy szczery uśmiech 


A wieczorem pojechałem na imprezę z moimi ziomami, zostawiam Was z kilkoma zdjęciami ;)

You Might Also Like

9 komentarze

 1. Powodzenia w szkole i przygotowaniu do matury :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna ta mała <3 Będziesz zajebistym chrzestnym :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wbiłam i nie żałuję. Dzięki za to, że jesteś. Cóż więcej dodać? Oooświeciło mnie zamiast tej głupiej "Ekipy z Warszawy" w TV powinni puszczać "Ekipę Eryka z Wielkopolski". To chyba tyle. Pozdrawiam. Eryka Urba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ha, też zostanę chrzestną Nicoli, wychowującej się w UK :D
  matuuura zło ;d

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny post ;) pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzę świetnie spędziłeś walentynki :)
  Powodzenia w szkole. Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzeba korzystać życia, ono jest za krótkie aby stać w miejscu :-)
  Dokładnie końcówka ferii :< Trzeba brać sie za siebie i powrócić do rzeczywistości z nauką. Pozdrawiam;*

  OdpowiedzUsuń
 8. Powodzenia w szkole ;*

  OdpowiedzUsuń
 9. też przygotowuje się do matury :p powodzenia ;)

  http://foreveryoungxdo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń