Brak glowy

Przepraszam za moją dłuższą nieobecność tutaj. Czasami nadmiar obowiązków i brak głowy do pisania - inspiracji, bierze górę. Co u mni...


Przepraszam za moją dłuższą nieobecność tutaj.
Czasami nadmiar obowiązków i brak głowy do pisania - inspiracji, bierze górę. Co u mnie? Ostatnie dni lecą coraz szybciej, a matura zbliża się coraz większymi krokami.Wiem, że najbliższy czas muszę poświęcić przygotowaniom do niej, aby nie zawieźć przede wszystkim siebie. Dzisiaj spędziłem trochę czasu z Paulą i Miłoszem. Musiałem pozałatwiać kilka spraw m.in. iść do lekarza i oddać słuchawki, które ostatnio kupiłem. 

Nie wiem czy pamiętacie, miesiąc temu kupiłem sobie słuchawki, rozwaliły się po krótkim czasie i byłem je dzisiaj oddać, wymienili mi na nowe.


W między czasie skoczyliśmy do Mc, ale tym razem było bardziej "zdrowo". Zamówiliśmy koktajle z mango i marakui, naprawdę pyszne. 


Spóźniłem się na wizytę u lekarza, mieliśmy naprawdę niewiele czasu, a autobus jechał najdłuższą trasą jaką tylko mógł. Na szczęście, nie wynikły z tego żadne problemy i zostałem przyjęty prawie od razu jak przyjechałem.


Później poszliśmy do Pauli, trochę się pośmialiśmy, zjedliśmy Guseppe i genialny sorbet Grycan. 


Dzisiaj miały być wyniki konkursu, w którym brałem ostatnio udział... jest godzina 22:42, nadal ich nie ma. Wszystko ostatnio pokazuję mi coraz bardziej jaki syf mamy w tej naszej Polsce. Ale coś więcej o owym konkursie napiszę być może w następnym poście.

Zastanawiałem się, co mógłbym Wam powiedzieć od siebie, co być może wniosło by coś w Wasze życie, ale brakuje mi ostatnio przemyśleń. Moja głowa na razie powoli przetrawia to co się dzieję na bieżąco. Nie do końca potrafię się odnaleźć w tym, że już nigdy nie pójdę do szkoły. Ciężko jest się przestawić. 12 lat dzień w dzień ( z wyjątkiem wakacji, ferii, weekendów i pojedynczych dni ) człowiek wstawał rano, ubierał się, szykował i wychodził do szkoły. Siedział kilka godzin w ławce, słuchał z zainteresowaniem tego co mówili nauczyciele bądź zasypiał, później przychodził do domu i siedział po kilka godzin odrabiając lekcję lub ucząc się na najróżniejsze sprawdziany. Miał dookoła siebie pełno znajomych i twarzy, do których zdążył się przyzwyczaić. Teraz to wszystko nagle zniknęło. Zawsze myślałem o końcu szkoły, chciałem żeby to jak najszybciej się skończyło, ale teraz dziwnie się z tym czuję. Przede mną ostatni stopień do zakończenia tego rozdziału - matura. Trzymajcie kciuki za moje przygotowania, bo czeka mnie naprawdę mnóstwo pracy przez najbliższe 3 tygodnie i cieszcie się chwilą.

Powodzenia dla tych, którzy mają teraz testy gimnazjalne! Nie denerwujcie się, to naprawdę nic wielkiego ;) Bym zapomniał...
Nowy singiel Lany West Coast jest świetny. Na razie możemy zobaczyć tylko kawałek teledysku, ale piosenka jest godna polecenia. Nie mogę się doczekać nowej płyty, która już na początku czerwca.
16.05.2014 ... miss  u   

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Oby Ci poszło jak najlepiej na maturze ! : ) / Oliwia.

  OdpowiedzUsuń
 2. trzymam kciuki, na pewno dobrze Ci pójdzie! powodzenia! :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia Eryk! Mam nadzieję, że sobie poradzisz:)
  Pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Matura sie nie przejmuj. .to nic wielkiego. .:)

  OdpowiedzUsuń