Matura

Dziś będzie zrzuta wszystkich zdjęć z ostatnich dni, ponieważ ze względów na egzaminy, nie miałem czasu przygotować jakiegoś konkretniejs...Dziś będzie zrzuta wszystkich zdjęć z ostatnich dni, ponieważ ze względów na egzaminy, nie miałem czasu przygotować jakiegoś konkretniejszego wpisu. 
Matura pochłonęła mnie całkowicie, uczyłem się dzień i noc, spałem po 3 godziny dziennie i tak przez cały tydzień. Dziś miałem ustny polski, trochę zajęło mi przygotowanie się do niego, ale udało się - zdane.  Po powrocie do domu, zjadłem pizze i poszedłem spać, niedawno się obudziłem. Muszę teraz odespać to wszystko i odpocząć, bo jestem wyczerpany nawet nie tyle co fizycznie, a psychicznie. Jutro jadę na spływ kajakowy - aktywna forma wypoczynku? Najlepiej!

W między czasie przyszła paczka od firmy YEAH BUNNY. Podobają mi się ich ciuchy, polecam ;) 


W sumie cały tydzień jeździłem tylko na matury, wracałem do domu i siadałem przed książkami. Udało mi się tylko jednego dnia pojechać rowerami z Klaudią porobić jakieś zdjęcia, które mogliście widzieć na moim drugim blogu - sllider`ze
Byliśmy w dość dziwnym miejscu -górze, która podobno powstała ze zrzutów odpadów pewnej okoliczne firmy w latach 80 -tych.
  

Truskawy.


Zostały mi jeszcze dwie matury. Jedna w czwartek - ustny angielski i 20. historia. 
Czeka mnie jeszcze trochę pracy, ale to wszystko po weekendzie... na razie mam dosyć. 

You Might Also Like

6 komentarze