Zmiany

Dzisiaj znowu zrzutka nazbieranych zdjęć z ostatniego czasu.  Jutro mam wolne, może uda mi się porobić jakieś zdjęcia lustrem. W ...


Dzisiaj znowu zrzutka nazbieranych zdjęć z ostatniego czasu. 
Jutro mam wolne, może uda mi się porobić jakieś zdjęcia lustrem.

W ostatnim czasie trochę zmian u mnie. Przede wszystkim moje szefostwo z pracy przeniosło mnie w inne miejsce. Co prawda, niedaleko mojego poprzedniego miejsca, w którym pracowałem, ale zawsze coś nowego, nowa ekipa, nowe otoczenie. Podchodzę do zmian z optymistycznym nastawieniem i dzięki temu jest coraz lepiej!

W drodze do pracy kilka zdjęć z mojej angielskiej mieściny - Kingston. 
Wraz z nowym miejscem pracy znowu wróciłem do zdrowszego odżywiania i ćwiczeń. Staram się być kilka razy w tygodniu na siłowni, z racji moich alergii odstawiłem gluten, jem coraz więcej "zieleniny", owoców i oczywiście mojego ulubionego - kurczaka. Tak jak kiedyś mnie pytaliście i Wam odpowiadałem - nie byłem uzależniony od papierosów, ale lubię sobie zapalić. Odstawiłem także na bok papierosy, stwierdziłem, że mimo iż lubię zapalić, nie jest to warte mojego zdrowia ;)
Piszę to, żeby Was także zachęcić do pozytywnych zmian! Pamiętajcie, że nasz organizm jest jak maszyna napędzana paliwem. Paliwo to jedzenie. Jeśli wrzucamy do naszej maszyny najtańsze, beznadziejne paliwo, nasza machina szybko się popsuję, będzie mniej wydajna. Ja czuję się coraz lepiej! :)Moja ręka ma się dobrze! Mimo dość głębokiej rany w miarę szybko wszystko się zagoiło, jeszcze parę dni i nie będzie śladu.


Kiedyś w tak zwanym międzyczasie wyskoczyliśmy z moją ekipą do pubu.  Zmiany są dobre! Rozwijają i otwierają przed nami nowe możliwości. Ulepszajmy siebie i inwestujmy w to, co jest w nas dobre, w nasze pasje i talenty.

A już niedługo - 03.02.2015 ruszamy z głosowaniem w konkursie na blog roku w kategorii LIFESTYLE !

Pamiętajcie o moim insta, na którym jestem codziennie - http://instagram.com/erykminefreedom/


Przyjemnego wieczoru.

You Might Also Like

12 komentarze

 1. Idealnie trafione, właśnie potrzebuje motywacji do zmiany na lepsze i po przeczytaniu tego dostałam większego natchnienia żeby ruszyć tyłek i zacząć działać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. jak zwykle pozytywna dawka energii 💜 dziekuje!

  OdpowiedzUsuń
 3. W jakim zawodzie pracujesz? ;) Oby tak dalej Eryk! ;P

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozytywnie :)
  Pozdrowionka
  Motor KLN

  OdpowiedzUsuń
 5. Motywujesz jeszcze bardziej. Też odłożyłam papierosy, zaczęłam się zdrowo odżywiać i ćwiczyć.
  Lubię takie pozytywne wpisy ;) pozdrawiam.

  https://easyfreaky.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz alergię na gluten ? :C Witaj w tej samej grupie :C
  Gdzie mogłabym się z Tb skontaktować?

  OdpowiedzUsuń
 7. zrobiłeś mi ochotę na maliny D:

  OdpowiedzUsuń