Graffiti Tunnel, Sllider

Zgodnie z tym co mówiłem na snapchacie, po wspólnej konsultacji z Wami mała zmiana na tym blogu. Przenoszę swojego drugiego bloga tutaj...


Zgodnie z tym co mówiłem na snapchacie, po wspólnej konsultacji z Wami mała zmiana na tym blogu. Przenoszę swojego drugiego bloga tutaj, aby była to jedna strona mojej działalności Minefreedom. Wiecie, że ten blog jest o zdjęciach, podróżach, ale także o moich przemyśleniach, poglądach, dzielę się z Wami tym co ciekawego znalazłem, zobaczyłem, co się w moim życiu wydarzyło - jest więc to blog bardziej life-stylowy. Nie mieszczę się w żadnej dokładnej, jednej kategorii, dlatego wszystkie moje propozycje outfitów będą teraz także tutaj. Dzięki temu, Wam będzie łatwiej zaglądać tylko na jedną moją stronę zamiast dwóch, a ja będę mógł faktycznie zobaczyć ilu Was tutaj jest, bo wcześniej wszystko było podzielone i chyba był trochę bałagan z tym. Dla zainteresowanych tylko sllider`em pozostawiłem u góry bloga zakładkę "sllider", gdzie będziecie mogli znaleźć wszystkie posty dotyczące tylko moich propozycji outfitów.


Dziś bardziej sportowo i na luzie niż ostatnio. Jak wiecie w Anglii pogoda co chwilę inna, tym razem powróciło do nas słoneczne lato, stąd bardziej letni zestaw. Do zdjęć znaleźliśmy idealne miejsce - Tunel Graffiti i mimo, jak się okazuję jest zupełnie w centrum Londynu, osoby, które nie interesują się tym tematem nie wiedzą, że takie miejsce istnieje. Prawie każdego dnia powstają tutaj kolejne, nowe obrazy.


Zauważyłem ostatnio, że polubiłem połączenie czerni i bieli.H&M, 
River Island,
Adidas Superstar,

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Zdjęcia perfekcyjne! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdjęcia cudowne, najlepsza sesja do tej pory !
    Bardzo mi się ona podoba ! Zegarek masz cudowny !
    Czekoladka z Ciebie : D

    OdpowiedzUsuń