A place which will be just for us

Nawet jeżeli powiesz mi, że wszystko jest w porządku, że wszystko będzie dobrze, wiem, że w środku trochę się boisz. Wszystko wygląda fajni...

Nawet jeżeli powiesz mi, że wszystko jest w porządku, że wszystko będzie dobrze, wiem, że w środku trochę się boisz. Wszystko wygląda fajnie i wszystko wydaję się proste, jestem zaskoczony, że jestem to ja, nikt inny, tylko ja, ale cieszę się. 

Zabiorę Ciebie do domu. 
Do domu, w którym nigdy nie będzie strachu, domu, który będzie bezpieczny i nigdy nie będzie czymś złym. 
Zabiorę Cię do domu...
...miejsca, do którego zawsze będziemy mogli wracać, 
...miejsca, które będzie tylko dla nas.


Kolejny etap w moim życiu. Zacząłem następną podróż fotograficzną, tym razem dłuższą - dwuletnią. Nie wyobrażam sobie po ukończeniu ogólnokształcącego liceum w Polsce, podejmować dalej naukę, w której będę musiał zakuwać z przedmiotów, które mnie nie interesują. Pomału odczuwam, że w końcu zaczynam podążać w konkretnym kierunku. W kierunku, w którym czuję się pewnie i dobrze. W kierunku, w którym wiem, że moja praca nie idzie w eter, pozwala mi poczuć zadowolenie z samego siebie. Wiecie jak ciężko pracuję na to, żeby utrzymać się samemu w Londynie, gdzie życie jest bardzo drogie. Doszła mi kolejna masa obowiązków związanych ze szkołą, to będą ciężkie dwa lata, ale dam radę.


Dzisiaj zdjęcia przedstawiające formę, linię i teksturę, czyli zdjęcia bardzo "techniczne". W szkole byłem zaledwie 3 dni, ale już mam niedługo egzaminy. Myślę, że jeśli do tego czasu, nie zrobię innych zdjęć, to będą moje egzaminacyjne prace, zrobiłem je dzisiaj, ale jestem z nich całkiem zadowolony.Jeśli coś naprawdę chcecie, działajcie i nie poddawajcie się, mimo przeciwności. 

Banał, ale jakże prawdziwy.
Zabiorę Cię tam i Ty weźmiesz mnie.

You Might Also Like

8 komentarze

 1. Kocham Cię,
  Ursus arctos.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie, trzeba robić to co się kocha, coś w czym czujesz się dobrze jak to Ty powiedziałeś.
  Zgadzam się z Tobą, jesteś silnym człowiekiem i dasz radę :)
  Trzymam za Ciebie kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zajebiste zdjecia ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny wpis:) powodzenia w szkole!

  OdpowiedzUsuń
 5. zdjęcia boskie :OO

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiem dlaczego, ale naprawdę podoba mi się ostatnie zdjęcie. Ta pajęczyna wygląda, jak koło ratunkowe, coś co ratuje w ostatnim momencie, nie pęka, mimo delikatności. Zdjęcie jest przepiękne, świetnie uchwyciłeś kruchość, ale jednocześnie wytrzymałość nici. (to chyba nie ma za dużego sensu :O) Masz wielki talent, rozwijaj się bo warto. Znajdź swoje miejsce i drugie Ja (cokolwiek to dla Ciebie znaczy) :)
  Pozdrawiam, Amelia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Prędzej czy później Twój organizm mocno ucierpi przez tryb życia jaki prowadzisz.

  OdpowiedzUsuń