Tropical

Wszystkie inne światła świecą dla nas. I wszystko to jest dla nas, nawet błękit naszego, własnego oceanu. Podziemia nie będą nas znały, bo ...

Wszystkie inne światła świecą dla nas. I wszystko to jest dla nas, nawet błękit naszego, własnego oceanu. Podziemia nie będą nas znały, bo nie należymy do świata, on też jest nasz. Stworzone, złapane, wyrzeźbione w odbiciu naszym. Budzimy się nocą i gramy. Nic nas nie zabiję, bo mknąc przez przestworza jesteśmy wynikiem i skutkiem. Myśl Jego była w tym wszystkim, wiem to. I kiedy oni się witają, nas już tam nie ma. My mkniemy dalej i ... znikamy. 

Nasze życie na linii ciągniętej, wiodącej. Nasze.


Sllider`owego nie było już baaaardzo dawno. Dzisiaj post trochę w tym stylu, bo do przedstawienia mam Wam stylizacje. Wiem, że jest ona nieco nie na ten sezon, ale jeśli ktoś wybiera się na wakacje w cieplejsze rejony, w tę coraz bardziej ponurą jesień czy nadchodzącą zimę, to jak najbardziej! 

Jak wiecie lub nie, wróciłem kilka dni temu z Majorki i muszę przyznać, że ten outfit sprawdził się w 100% (pomijam fakt wspinania się po skałach w tych tropikalnych trampkach).


Zostawiam Was ze zdjęciami, bo co tutaj dużo mówić. Swim shorty, bo do wejścia do morza czy basenu trzeba być zawsze przygotowanym, koszula bo daje nam dużo możliwości - zawsze można ją rozpiąć, zdjąć czy zapiąć kiedy zrobi się chłodniej i trampki, bo lekko i wygodnie ;)

Shirt - H&M
Swim shorts - TkMaxx
Sneakers - H&M
Sunglasses - Next

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Bardzo ciekawy post w końcu coś innego. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały post, piękne zdjecia, cudowny chłopak ! 👌🏼👌🏼👌🏼

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna stylizacja 👍
  Zdjęcia mega, maja spoko klimat :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia sa bardzo dobre,widac ze włożono w nie dużo pracy i chęci.

  OdpowiedzUsuń