Autumn

Wybacz przez moment. Podczas gdy świat nie zrozumie nigdy tego co w nas, Ty jesteś zagubiony. I kiedy próbujemy zredukować wszystkie błędy,...

Wybacz przez moment. Podczas gdy świat nie zrozumie nigdy tego co w nas, Ty jesteś zagubiony. I kiedy próbujemy zredukować wszystkie błędy, które w sobie mamy nigdy nie będzie dobrze, jeżeli nie pogodzimy się sami z sobą. I kiedy przez moment sobie wybaczymy najważniejsze jest by się zmienić. Wyłączmy wszystkie inne problemy i skupmy się na tym by być dziś silnymi. Wybacz przez moment, bo może czasem nie wyjść nam tak jak tego oczekujemy. Czasem cisza zagłusza wszystko to co w nas. Ale dzisiaj pokaże Ci siłę jakiej wcześniej nie było. Tkwię czasem pomiędzy tym co jest, a czego nie powinno być, gdzieś w samym centrum. 
Gubię się, naiwnie. Nie słuchasz. 
Wszystko zależy od tego jak daleko jesteśmy. Przymknij więc na chwilę oko zapatrzone w ciemność. Cierpliwość głośniej o sobie da znać jeżeli wybaczymy przez moment, gdzieś w głębi. Jeżeli dane nam coś, nie zostanie przez nas wykorzystane, nigdy nie będziemy w tym miejscu, w którym moglibyśmy być. 
Dlatego zabieram Ciebie dzisiaj ze sobą. Na jesienny spacer. 
Pośrodku. 

Idziemy?


Total look - C&A

Pictures by Klaudia Woźniak

You Might Also Like

9 komentarze

 1. Eryk ja ide z Tobą haha!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ważne by wybaczać sobie i iść naprzód :)
  Uwielbiam jesienny klimat i sama byłam już na takiej klimatycznej "sesji" :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow :O Wszedłem na Twojego bloga 4 dni temu i codziennie do niego wracam, naprawdę przyjemnie się go czyta, wizualnie mega: szata graficzna jak i sam autor, wpisy ciekawe i głębokie przez co wydajesz się jeszcze bardziej interesującą postacią, chętnie bym dowiedział się o Tobie czegoś więcej, żałuję, że tak późno Cię znalazłem, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. TAK IDZIEMY :))

  OdpowiedzUsuń
 5. uwielbiam i Ciebie, i Twojego bloga...niesamowita inspiracja!

  OdpowiedzUsuń
 6. Idziemy! Jak zawsze świetne zdjęcia i ogólnie cały wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślałam, że będę oryginalna jak napiszę, że idziemy hah zdjęcia piękne i te słowa takie głębokie, blisko dalekie... "Do świąt, do świąt uciekaj mała iskierko..." ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny post ^^ Idziemy!
  Buldoger.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Niektórzy dostają to, czego nie powinni mieć.
  Niektórzy powinni iść w drugą stronę.

  OdpowiedzUsuń