Unfinished Stories

To zbiór niedokończonych historii... Jesteśmy tym co widzimy, tym co słyszymy i tym co czujemy.  Więc pokazujmy sobie nawzajem coraz ...

To zbiór niedokończonych historii...
Jesteśmy tym co widzimy, tym co słyszymy i tym co czujemy. 
Więc pokazujmy sobie nawzajem coraz więcej. Kolejna porcja zdjęć zrobionych aparatem z filmem. Chodzę, szukam, zbieram poszczególne elementy układanki. Obiekty. A później sprawdzam czy coś z tego będzie. Nigdy nie możesz być pewny końcowego efektu. Za każdym razem, kiedy zdjęcie wyjdzie za ciemne, bądź za jasne, możesz je poprawić. Jak wszystko w naszym życiu. Naprawiajmy i uczmy się do czasu, kiedy będziemy zadowoleni, bo największa satysfakcja jest wtedy, kiedy po wielu próbach, porażkach i walkach, uda nam się osiągnąć to co obraliśmy za nasz cel.

A Ty jaki masz cel?
You Might Also Like

2 komentarze

 1. Trudno znaleźć swój cel, narazie żyje i licze, że w codzienności coś odnajde. Jeśli już sie tak stanie oddam sie temu w całości, wtedy tylko będę mogła poznać siebie. Tylko czasami jest to bardzo trudne, choćby twój przypadek. Masz pasje, kochasz fotografię a nie możesz oddać się jej w całości. Mam nadzieje że się to zmieni.

  P.s będzie dobrze :)
  P.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pytanie 'A Ty jaki masz cel?'
  I zdaję sobie sprawę, że nie umiem na nie odpowiedzieć.. /Oliwia.

  OdpowiedzUsuń