Spotkanie z czytelnikami

Dziś mija kolejny dzień ferii. Wraz z ekipą moich ziomów pojechaliśmy do Poznania, żeby pozałatwiać sprawy, spotkać się z moimi czyteln...


Dziś mija kolejny dzień ferii. Wraz z ekipą moich ziomów pojechaliśmy do Poznania, żeby pozałatwiać sprawy, spotkać się z moimi czytelnikami i spędzić fajnie czas.


Było to dla mnie mega dziwne, ale jednocześnie przyjemne przeżycie. Nie jestem przyzwyczajony do takiego traktowania mojej osoby, jednak cieszę się, że moja obecność, uśmiech, czy chociażby widok sprawia taką przyjemność komuś innemu. Jesteście niesamowici. Niesamowite jest patrzeć na Wasze twarze, uśmiechy i radość jaka od Was bije. Nastawiłyście mnie dzisiaj dziewczyny do dalszego działania, dzięki takim chwilom wiem, że moja cała praca, godziny spędzane nad tworzeniem nowych zdjęć, czy postów są przez Was odbierane... i to tak bardzo pozytywnie. 

Nie wiem co mam więcej powiedzieć. Po prostu dziękuję ;)
Zostawiam Was z krótką fotorelacją.
Po spotkaniu przesiedzieliśmy z Paulą i Miłoszem w WORD`zie trochę ponad godzinę. Zgłodnieliśmy, więc udaliśmy się do Tesco, gdzie kupiliśmy trochę jedzenia.Wróciliśmy niedawno do mnie i zabieramy się do pracy nad naszymi CV w języku angielskim. W końcu od lipca witamy London! :))

Przyjemnego wieczoru.You Might Also Like

4 komentarze

  1. widać, że jesteś naprawdę jednym z wartościowych bloggerów, o co w dzisiejszym natłoku bardzo trudno. powodzenia w dalszej działalności i mam nadzieję, że będę mogła uczestniczyć w takim spotkaniu jeśli kiedykolwiek zawitasz do Wrocławia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chciałabym być na miejscu tych wszystkich dziewczyn, a w szczególności na miejscu tej, którą przytulasz <3

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczne Twoi czytelnicy są szczęśliwi gdy Ty jesteś szczęśliwy <3 / Marta

    OdpowiedzUsuń